EUR
  • Your shopping cart is empty!

About Us

Vitajte na stránkach nášho eshopu


Vitajte na stránkach nášho eshopu


Naša firma bola založená v roku 2011. Spoločnosť B.R.A. Company s.r.o. je nadnárodnou spoločnosťou pôsobiacou  aj v zahraničí.  Zaoberáme sa  dodávkou a montážou rôznych typov športových povrchov, vrátane technického poradenstva, dodávkou športového príslušenstva a vybavenia športovísk. Individuálnym a profesionálnym prístupom ku zákazníkom sa prostredníctvom našich schopností snažíme uspokojiť potreby klienta. Našou snahou je poskytnúť kvalitné služby  a tým uspokojiť aj tie najväčšie nároky klienta. 

Za týmto účelom rozširujeme naše služby o veľkoobchodný predaj športového príslušenstva, potrieb a vybavenia cez náš E-shop. E-shop je určený najmä pre predajcov, ktorý sa zaoberajú maloobchodným predajom športového príslušenstva. V roku 2018 sme sa stali zástupcami známej talianskej firmy  ROXA a na trhy v Slovenskej  republike, Českej republike a Maďarsku prinášame klientom ich značkové výrobky v podobe IN LINE korčúľ,  „Rentál“ zimných korčúľ určených do požičovní a iného športového príslušenstva. Vznik  rodinnej Talianskej firmy ROXA siaha do 80 tych rokov minulého storočia a od tej doby sa firma rozvíja, pracuje na inovácií svojich výrobkov a expanduje svoje výrobky do celého sveta, čím si vybudovala popredné miesta v rámci svetových výrobcov korčúľ a iného športového príslušenstva. Svojimi kvalitnými a spoľahlivými výrobkami uspokojuje aj tých najnáročnejších klientov.

Veríme že si z nášho E-shopu  dokážete vybrať kvalitný a dobrý tovar, že tento tovar bude cenovo prístupný  pre každého klienta. Nakupovať u nás je zábava! 

V prípade ak by ste mali nejaké otázky, alebo potrebujete poradiť, náš tým špecialistov je Vám k dispozícií.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.


Kolektív B.R.A. Company s.r.o.